O nás

Mad Croc – energetický nápoj, který již má svou historii. Jeho počátky sahají do 90 let 20 století (to je dávno, co). Mad Croc byl od začátku stvořen pro Ameriku a Kanadu a tam si také vesele panoval téměř do roku 2001, kdy na americký trh vstoupil Red Bull a sílily i jiné značky.

Proto roku 2004 byla založena společnost Energy Brands limited se sídlem v Anglii, která začala značku Mad Croc rozvíjet i na Evropském kontinentě a následně pak dál na východ i jih světa.  Před vstupem došlo k úpravě receptury, která je bližší Evropskému spotřebiteli. Nicméně design plechovek zůstal téměř identický s Americkou verzí drinku.  Následně pak v roce 2009 došlo ke změně a to k absolutně novému designu, který byl a dodnes je jedním z nejkrásnějších v celém světě energetických nápojů,.. a že jich je! Samotná úprava plechovek a jejich vícevrstvé lakování jsou prostě dotažené do detailu.

Zároveň byl Mad Croc průkopníkem nových idejí ve sféře energetických doplňků stravy. Byl první, který začal vyrábět energetické žvýkačky a karamely, byl prvním, který vstoupil na trh s energetickou kávou a následně pak čokoládou a posledním a řekněme si na rovinu velice povedeným nápojem je energetická cola. Portfolio doplňuje lékořicová tyčinka a v přípravě je tolik oblíbená energetická tyčinka, která do pár měsíců bude také okupovat regály v České republice a na Slovensku.

V roce 2006 se Mad Croc společně se svým prémiovým bratrem Red Devil poprvé objevil i v našich končinách, nicméně jeho první vstup byl pouze na krátkou dobu. Samostatně pak na konci roku 2008. Mad Croc není pouze lokálním drinkem, ale energetickým nápojem s celosvětovou a celoevropskou působnosti.

Dlouho nám trvalo dostat Mad Croc co nejblíže Vám našim zákazníkům, nicméně s nástupem nového zastoupení a obchodního týmu se nám v roce 2011 povedl kus práce. Naše drinky jste mohli najít na benzinových stanicích OMV, Benzina, PaP Oil, ČEPRO, dále pak v prodejnách Tesco, Globus a na nezávislých trzích (diskotéky, restaurace, bary, kavárny atd.). Prostě jsme Vám byli co nejblíže, což těší, doufáme že se nám podaří opět vrátit naše výrobky tam kam patří ….... a to CO NEJBLÍŽE K VÁM NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM.

Nyní dovolte ještě pár slov k našim dalším aktivitám – Mad Croc se velice aktivně a to už od samotného počátku věnuje podpoře motoristických aktivit a to v mnoha různých odvětvích.  Podporuje a podporoval závody F1, závody F1 na vodě, mistrovství světa WRC, závody vozů série GT3, závody NASCAR, závody motocyklů a to kubaturu 250cm, rallye cross a mnoho a mnoho dalších aktivit spojených se sportem ve všech různých formách.  Spoustu odkazů najdete jak na našich webových stránkách v sekci „akce“, tak také na facebooku, který už je aktivní.

Je toho samozřejmě mnohem více, co bychom Vám mohli sdělit – ale upřímně, kdo z Vás se dostal až sem??? :-) 
Takže mějte nás rádi,… buďte nám nakloněni,… udělejte v životě změnu!…..

Velký krok,.. „MAD CROC“!

JSME RÁDI S VÁMI
VÁŠ 
MAD CROC

Kontaktní formulář

Máte-li na nás nějaký dotaz, neváhejte se na nás obratit skrz jedoduchý formulář zde.

fb

R.P.I. REAL spol. s r.o.
Sokolovská 1007
334 41 Dobřany

info@madcroc.cz

+420 777 020 274
Tvorba webových stránek